26. Polsko-Niemiecko-Czeskie Forum Kooperacji Firm
26. Polsko-Niemiecko-Czeskie Forum Kooperacji Firm

2019-09-10 Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. serdecznie zaprasza do udziału w 26. Polsko-Niemiecko-Czeskim Forum Kooperacji Firm, które odbędzie się 27 listopada 2019 w - Green Mountain Hotel & Apartments, ul. Sarnia 21, 58-540 Karpacz.

Forum służy mikro, małym i średnim firmom do zaprezentowania oferty, wymiany doświadczeń oraz nawiązania bezpośrednich kontaktów handlowych i biznesowych z firmami z Polski, Niemiec i Czech.

Uczestnicy Forum będą mieli możliwość wysłuchania prezentacji instytucji otoczenia biznesu w zakresie wymiany wiedzy i doświadczeń z obszaru rozwoju innowacji i transferu technologii oraz nawiązania kontaktów gospodarczych w trakcie Giełdy Kooperacyjnej. Udział w Forum jest bezpłatny.

Zgłoszenia przyjmowane są do 25.10.2019r – FORMULARZ REJESTRACJI. Zaproszenie dostępne jest na stronie internetowej: Link do zaproszenia

Kontakt:
Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
ul. 1 Maja 27, 58-500 Jelenia Góra

PL/DE: jerzy.kusnierz@karr.pl
PL/CZ: marta.lipnicka@karr.pl, aneta.medza@karr.pl

www.forum.karr.pl
www.karr.pl

Forum jest realizowane w ramach projektu „DigiNetPolSax – Digitalizacja na rzecz wspólnego obszaru gospodarczego”, który jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy INTERREG Polska-Saksonia 2014-2020.