25. Polsko-Niemiecko-Czeskie Forum Kooperacji Firm

2018-09-18 Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. serdecznie zaprasza do udziału w 25. Polsko-Niemiecko-Czeskim Forum Kooperacji Firm, które odbędzie się 24 października 2018

Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. serdecznie zaprasza do udziału w 25. Polsko-Niemiecko-Czeskim Forum Kooperacji Firm, które odbędzie się 24 października 2018 w Blue Mountain Resort, ul. 1-go Maja 51, 58-580 Szklarska Poręba.
Forum służy mikro, małym i średnim firmom do zaprezentowania oferty, wymiany doświadczeń oraz nawiązania bezpośrednich kontaktów handlowych i biznesowych z firmami z Polski, Niemiec i Czech.
 
Uczestnicy Forum będą mieli możliwość wysłuchania prezentacji instytucji otoczenia biznesu w zakresie wymiany wiedzy i doświadczeń z obszaru rozwoju innowacji i transferu technologii oraz nawiązania kontaktów gospodarczych w trakcie Giełdy Kooperacyjnej. Udział w Forum jest bezpłatny.
Zgłoszenia przyjmowane są do 20.09.2018r – FORMULARZ REJESTRACJI. Zaproszenie dostępne jest na stronie internetowej: Link do zaproszenia.

Kontakt:
Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
ul. 1 Maja 27, 58-500 Jelenia Góra
PL/DE: jerzy.kusnierz@karr.pl
PL/CZ: marta.lipnicka@karr.pl

www.forum.karr.pl
www.karr.pl
Forum jest realizowane w ramach projektu „Wsparcie transgranicznej i wspierającej innowację współpracy na polsko - saksońskim pograniczu”, który jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy INTERREG Polska-Saksonia 2014-2020.